Kazakhstan
26.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Japan
07.09.00, 23 Godina
China
10.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Japan
23.04.00, 23 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi - Međusobni mečevi
Zhibek Kulambayeva form & Nana Kawagishi form
Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja |
01.02.20 Finale | vs. Ayaka Okuno/Julyette Steur | 6-4, 1-6, 10-4 | | detalj meča |
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko/Nikita Uberoi | 6-1, 6-3 | | detalj meča |
31.01.20 Polufinale | vs. Georgia Andreea Craciun/Andreea Rosca | 2-6, 7-63, 10-2 | | detalj meča |
30.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova/Sabrina Rittberger | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
22.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 2-6, 5-7 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
18.01.20 Finale | vs. Ksenia Laskutova/Anna Ureke | 6-4, 6-2 | | detalj meča |
17.01.20 Polufinale | vs. Silvia Njiric/Nina Potocnik | 1-6, 6-4, 10-5 | | detalj meča |
16.01.20 Četvrtfinale | vs. Jiangxue Han/Yixuan Li | 7-5, 6-3 | | detalj meča |
14.01.20 1. kolo | vs. Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
W15 Hua - tvrda |
14.10.19 1. kolo | vs. Shiho Akita/Ayumi Koshiishi | 6-1, 7-68 | | detalj meča |
14.10.19 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku/Nikita Uberoi | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
W15 Hua - tvrda |
07.10.19 Polufinale | vs. Patcharin Cheapchadej/Punnin Kovapitukted | 6-72, 6-3, 4-10 | | detalj meča |
07.10.19 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black/Lunda Kumhom | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
07.10.19 Četvrtfinale | vs. Tamachan Momkoonthod/Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
W15 Anning - zemlja |
23.09.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang/Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
23.09.19 Četvrtfinale | vs. Jiaxi Lu/Dan Ni Wang | 2-6, 6-1, 5-10 | | detalj meča |
W15 Anning - zemlja |
16.09.19 Četvrtfinale | vs. Ayaka Okuno/Holly Verner | 6-2, 3-6, 4-10 | | detalj meča |
16.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 0-6, 6-1, 10-6 | | detalj meča |
W15 Anning - zemlja |
09.09.19 Polufinale | vs. Siqi Cao/Meiqi Guo | 6-3, 0-6, 10-6 | | detalj meča |
09.09.19 Finale | vs. Si Qi Liu/Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | | detalj meča |
09.09.19 1. kolo | vs. Hongding Dong/Jiaying He | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
09.09.19 Četvrtfinale | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 2-6, 6-1, 10-8 | | detalj meča |
W15 Xiamen - tvrda |
18.03.19 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Qianqian Zhao | 4-6, 4-6 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
28.01.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa/Doga Turkmen | - | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
14.01.19 1. kolo | vs. Qianxin Kong/Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | | detalj meča |
14.01.19 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova/Liubov Demidova | 6-2, 6-3 | | detalj meča |
14.01.19 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova/Julia Stamatova | 6-3, 5-7, 6-10 | | detalj meča |
Jakarta - tvrda |
16.07.18 Polufinale | vs. Mana Ayukawa/Zeel Desai | 6-78, 5-7 | | detalj meča |
16.07.18 1. kolo | vs. Suzuho Oshino/Yuqi Sheng | 3-6, 6-3, 14-12 | | detalj meča |
16.07.18 Četvrtfinale | vs. Sai Chamarthi/Rishika Sunkara | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
Nana Kawagishi/Honoka Kobayashi - Posljednji mečevi
W25 Nanao - tepih |
30.09.22 Polufinale | vs. Aoi Ito/Rinon Okuwaki | 7-5, 4-6, 8-10 | | detalj meča |
29.09.22 Četvrtfinale | vs. Eri Hozumi/Junri Namigata | Eri Hozumi/Junri Namigata - nije odigrao(la/li/le) | | detalj meča |
28.09.22 1. kolo | vs. Yuka Hosoki/Riko Sawayanagi | 5-7, 6-3, 11-9 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
17.02.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini | 1-6, 1-6 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
30.01.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva/Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 4-6 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
24.01.20 Polufinale | vs. Martina Colmegna/Silvia Njiric | 3-6, 3-6 | | detalj meča |
23.01.20 Četvrtfinale | vs. Stefana Lazar/Simona Ogescu | 6-3, 3-6, 10-8 | | detalj meča |
22.01.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 6-2, 7-5 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
14.01.20 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva/Yexin Ma | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
W25 Hamamatsu - tepih |
14.10.19 1. kolo | vs. Kanako Morisaki/Minori Yonehara | 4-6, 1-6 | | detalj meča |
W25 Makinohara - tepih |
07.10.19 1. kolo | vs. Nagi Hanatani/Ramu Ueda | 3-6, 0-6 | | detalj meča |
W15 Hua - tvrda |
01.07.19 1. kolo | vs. Robu Kajitani/Aiko Yoshitomi | 2-6, 2-6 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
06.05.19 Polufinale | vs. Cemre Anil/Dasha Ivanova | 6-72, 6-4, 4-10 | | detalj meča |
06.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol/Mariya Poduraeva | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
06.05.19 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska/Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-4 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
29.04.19 Četvrtfinale | vs. Daria Nazarkina/Anastasiya Poplavska | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
29.04.19 1. kolo | vs. Cemre Anil/Yulia Kulikova | 3-6, 6-2, 10-6 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
22.04.19 1. kolo | vs. Sofia Haydee Nicolini/Kristina Vasina | 6-1, 6-0 | | detalj meča |
22.04.19 Četvrtfinale | vs. Ksenia Palkina/Ying Zhang | 2-6, 6-4, 2-10 | | detalj meča |
W15 Antalya - zemlja |
14.01.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail/Melis Yasar | 6-2, 6-2 | | detalj meča |
14.01.19 Polufinale | vs. Kanako Morisaki/Ayaka Okuno | 2-6, 3-6 | | detalj meča |
14.01.19 Četvrtfinale | vs. Galateia Mesochoritou/Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | | detalj meča |