Vlada Koval vs. Zhibek Kulambayeva

Vlada Koval vs. Zhibek Kulambayeva - Shymkent - usporedba

MEČ

Vlada Koval Zhibek Kulambayeva

STATISTIKE MEČA


Vlada Koval
Russia
11.07.01, 17 Godina




518
58

Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kazakhstan
26.03.00, 18 Godina




858
16

Zhibek Kulambayeva
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Vlada Koval vs. Zhibek Kulambayeva - Međusobni mečevi

24.09.181. koloZhibek KulambayevaVlada Koval3-1, Zhibek Kulambayeva - odustajanjedetalj mečaKazakhstan Shymkent zemlja
29.09.17ČetvrtfinaleZhibek KulambayevaVlada Koval5-7, 6-4, 6-2 detalj mečaKazakhstan Shymkent zemlja

Vlada Koval - Posljednji mečevi

Russia Moscow - dvorana
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Natalia Vikhlyantseva6-73, 3-6 porazdetalj meča
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Sabine Lisicki3-6, 7-5, 7-64 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
24.09.18
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva1-3, - Vlada Koval - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
20.09.18
Četvrtfinale
vs. Maria Shusharina3-6, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
19.09.18
2. kolo
vs. Ania Hertel6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
17.09.18
1. kolo
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
14.09.18
Polufinale
vs. Daria Lodikova3-6, 3-6 porazdetalj meča
13.09.18
Četvrtfinale
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
12.09.18
2. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
10.09.18
1. kolo
vs. Yasmina Karimjanova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
01.09.18
Finale
vs. Daria Mishina6-2, 7-66 pobjedadetalj meča
31.08.18
Polufinale
vs. Daria Nazarkina7-5, 6-3 pobjedadetalj meča
30.08.18
Četvrtfinale
vs. Anna Ukolova6-3, 6-72, 6-1 pobjedadetalj meča
29.08.18
2. kolo
vs. Vitalia Stamat6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
27.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
24.08.18
Polufinale
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 0-6 porazdetalj meča
23.08.18
Četvrtfinale
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
22.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
21.08.18
1. kolo
vs. Anna Morgina3-6, 6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Russia Moscow - zemlja
18.08.18
Finale
vs. Anastasiya Komardina4-6, 1-6 porazdetalj meča
17.08.18
Polufinale
vs. Daria Mishina6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
16.08.18
Četvrtfinale
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
16.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina2-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
14.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Astana - tvrda
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Ilona Kremen1-6, 3-6 porazdetalj meča
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Nonna Kurginyan6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Namangan - tvrda
05.06.18
1. kolo
vs. Iryna Shymanovich2-6, 3-6 porazdetalj meča
04.06.18
kval.
vs. Muslima Akhunova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Milana Maslenkova6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Andijan - tvrda
29.05.18
1. kolo
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-4, 2-6, 2-6 porazdetalj meča

Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi

China Nanning - tvrda
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Jiaxi Lu2-6, 0-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
29.09.18
Finale
vs. Daria Lodikova6-75, 4-6 porazdetalj meča
28.09.18
Polufinale
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-4, 6-70, 6-3 pobjedadetalj meča
27.09.18
Četvrtfinale
vs. Oleksandra Oliynykova7-61, 7-5 pobjedadetalj meča
24.09.18
1. kolo
vs. Vlada Koval3-1, Vlada Koval - odustajanjepobjedadetalj meča
24.09.18
2. kolo
vs. Kamilla Rakhimova Kamilla Rakhimova - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
19.09.18
2. kolo
vs. Maryna Chernyshova4-6, 6-74 porazdetalj meča
18.09.18
1. kolo
vs. Yelizaveta Karlova6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
12.09.18
2. kolo
vs. Albina Khabibulina6-73, 6-1, 5-7 porazdetalj meča
11.09.18
1. kolo
vs. Alexandra Grinchishina6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Almaty - zemlja
28.08.18
1. kolo
vs. Yuliya Hatouka2-6, 2-6 porazdetalj meča
Indonesia Jakarta - tvrda
19.07.18
2. kolo
vs. Aldila Sutjiadi2-6, 4-6 porazdetalj meča
17.07.18
1. kolo
vs. Rio Kitagawa6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Indonesia Solo - tvrda
10.07.18
1. kolo
vs. Joleta Budiman6-2, 4-6, 4-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Daegu - tvrda
20.06.18
1. kolo
vs. Chang Liu6-3, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
19.06.18
kval.
vs. Hyojung Yea4-6, 7-64, 7-5 pobjedadetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dabin Oh6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Gyeongsan - tvrda
15.06.18
Četvrtfinale
vs. Satsuki Koike7-5, 3-6, 6-79 porazdetalj meča
14.06.18
2. kolo
vs. Ayaka Okuno7-5, 2-6, 6-1 pobjedadetalj meča
12.06.18
1. kolo
vs. Da Bin Jun6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Republic of Korea Changwon - tvrda
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Sumin Kim6-1, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Republic of Korea Incheon - tvrda
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Min-Hwa Yu4-6, 1-6 porazdetalj meča
13.05.18
1. kolo kval.
vs. Seung-Yeon Hong6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Thailand Hua Hin - tvrda
08.05.18
1. kolo
vs. Bunyawi Thamchaiwat3-6, 1-6 porazdetalj meča
Thailand Hua Hin - tvrda
02.05.18
2. kolo
vs. Aldila Sutjiadi1-6, 2-6 porazdetalj meča
01.05.18
1. kolo
vs. Alexandra Walters6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
18.04.18
2. kolo
vs. Yexin Ma2-6, 1-6 porazdetalj meča
16.04.18
1. kolo
vs. Daria Lodikova7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
10.04.18
1. kolo
vs. Daria Nazarkina6-72, 7-5, 4-6 porazdetalj meča
China Nanjing - tvrda
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Shuyue Ma6-1, 5-7, 3-6 porazdetalj meča
<