MEČ
03.04.19 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Victoria Kalaitzis | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Zhibek Kulambayeva | Victoria Kalaitzis | |
1. servis % | 27/41 (66%) | 31/55 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/27 (81%) | 18/31 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 5/24 (21%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/55 (58%) | 10/41 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Victoria Kalaitzis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zhibek Kulambayeva vs. Victoria Kalaitzis - Međusobni mečevi
03.04.19 | 1. kolo | Zhibek Kulambayeva | Victoria Kalaitzis | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Zhibek Kulambayeva form & Victoria Kalaitzis form
Zhibek Kulambayeva - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Victoria Kalaitzis - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
26.10.20 kval. | vs. Sara Gambogi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
24.02.20 kval. | vs. Sinja Kraus | 6-72, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Mia Mack | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 0-5, - Victoria Kalaitzis - odustajanje | detalj meča | |
04.02.20 1. kolo | vs. Sasha Wood | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-1, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Verena Hofer | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Aaliya Ebrahim | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
28.07.19 Finale | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča |