MEČ
10.05.19 | Četvrtfinale | Zeynep Sonmez | Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Zeynep Sonmez | Viktoriya Gogol | |
1. servis % | 30/52 (58%) | 30/56 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/30 (70%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/22 (23%) | 5/26 (19%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/56 (66%) | 26/52 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zeynep Sonmez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Zeynep Sonmez | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Zeynep Sonmez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeynep Sonmez | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zeynep Sonmez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Viktoriya Gogol | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Zeynep Sonmez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
23.09.97, 26 Godina
23.09.97, 26 Godina
Zeynep Sonmez vs. Viktoriya Gogol - Međusobni mečevi
10.05.19 | Četvrtfinale | Zeynep Sonmez | Viktoriya Gogol | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Zeynep Sonmez form & Viktoriya Gogol form
Zeynep Sonmez - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detalj meča |
Viktoriya Gogol - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Chiara Pascale | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 7-65, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Koberlingova | 6-1, 3-0, Veronika Koberlingova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 kval. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detalj meča |