Slovakia
21.06.99, 24 Godina
21.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Eva Kolarovska vs. Yvonne Neuwirth - Međusobni mečevi
07.03.16 | kval. | Yvonne Neuwirth | Eva Kolarovska | 6-0, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Eva Kolarovska form & Yvonne Neuwirth form
Eva Kolarovska - Posljednji mečevi
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Piia Suomalainen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Mariya Ponomareva | 1-6, 1-1, - Eva Kolarovska - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mahak Jain | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Mollie Crouch | 0-6, 0-3, - Eva Kolarovska - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.11.16 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-71, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tokareva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.10.16 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Diana Shevchenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Petra Januskova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Margaux Bovy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
16.05.16 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.03.16 kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Marcela Gomez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Yvonne Neuwirth - Posljednji mečevi
W25 Poertschach - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
06.10.19 Finale | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča |