MEČ
06.10.19 | 2. kolo kval. | Yuxuan Zhang | En Shuo Liang | 6-2, 4-2, - odustajanje | Tianjin | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yuxuan Zhang | En Shuo Liang | |
1. servis % | 26/45 (58%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/26 (65%) | 14/23 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 3/19 (16%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/87 (61%) | 34/87 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yuxuan Zhang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yuxuan Zhang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Yuxuan Zhang | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yuxuan Zhang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuxuan Zhang | 4-2 | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuxuan Zhang vs. En Shuo Liang - Međusobni mečevi
06.10.19 | 2. kolo kval. | Yuxuan Zhang | En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | Tianjin | tvrda |
07.09.19 | 1. kolo kval. | En Shuo Liang | Yuxuan Zhang | 6-2, 7-65 | detalj meča | Zhengzhou | tvrda |
Yuxuan Zhang form & En Shuo Liang form
Yuxuan Zhang - Posljednji mečevi
W100 Nicholasville - dvorana | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.20 kval. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-72, 10-8 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W100 Midland - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Karina Miller | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vero - zemlja | ||||
25.01.20 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
24.01.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Jessica Pieri | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
14.10.19 kval. | vs. Ziyue Sun | 1-4, - Yuxuan Zhang - odustajanje | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Arina Rodionova | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 4-2, En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
27.09.19 1. kolo kval. | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 4-6, 6-1, 6-75 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Lexington - tvrda | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 4-1, Elizabeth Halbauer - odustajanje | detalj meča | |
W60 Ashland - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
25.06.19 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tianjin - tvrda | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 5-7, 2-6 | detalj meča |
En Shuo Liang - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča |