MEČ
08.05.18 | 1. kolo | Yuval Keren | Ilana Tetruashvili | 6-0, 6-2 | Sajur | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yuval Keren | Ilana Tetruashvili | |
1. servis % | 21/40 (53%) | 30/46 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 5/16 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/46 (61%) | 11/40 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuval Keren | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuval Keren | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Ilana Tetruashvili | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yuval Keren | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Yuval Keren | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Ilana Tetruashvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-2 | Ilana Tetruashvili | |
6-2 |
Izrael
17.02.99, 25 Godina
17.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
13.02.00, 24 Godina
13.02.00, 24 Godina
Yuval Keren vs. Ilana Tetruashvili - Međusobni mečevi
08.05.18 | 1. kolo | Yuval Keren | Ilana Tetruashvili | 6-0, 6-2 | detalj meča | Sajur | tvrda |
Yuval Keren form & Ilana Tetruashvili form
Yuval Keren - Posljednji mečevi
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.04.19 kval. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
19.02.19 kval. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
13.02.19 kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | detalj meča |
Ilana Tetruashvili - Posljednji mečevi
Ofakim - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 kval. | vs. Karolina Slabikowska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Inbar Cohen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.03.18 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Claire Browning | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Ella Taylor | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gaya Solomon | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Talya Zandberg | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Michal Shoob | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.16 1. kolo | vs. Avital Vulf | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Cohen | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Koral Koldobski | Koral Koldobski - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |