MEČ
27.08.12 | 1. kolo | Yuliya Kalabina | Ekaterina Pushkareva | 6-4, 6-2 | St. Petersburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuliya Kalabina vs. Ekaterina Pushkareva - Međusobni mečevi
27.08.12 | 1. kolo | Yuliya Kalabina | Ekaterina Pushkareva | 6-4, 6-2 | detalj meča | St. Petersburg | zemlja |
Yuliya Kalabina form & Ekaterina Pushkareva form
Yuliya Kalabina - Posljednji mečevi
Kazan - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-1, - Yuliya Kalabina - odustajanje | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.05.16 Finale | vs. Marta Paigina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.05.16 Polufinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.05.16 Četvrtfinale | vs. Mathilde Devits | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
25.05.16 2. kolo | vs. Keren Shlomo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo | vs. May Kimhi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Sarah Lee | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
16.05.16 kval. | vs. Alexa Ryngler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Varvara Kuksina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Ambre Boccard | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.03.16 kval. | vs. Tina Tehrani | 1-2, - Yuliya Kalabina - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 7-5, 0-3, - Yuliya Kalabina - odustajanje | detalj meča | |
29.02.16 kval. | vs. Sara Gimenez | 6-71, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Janina Geiss | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Antonina Lysakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.09.14 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
St.Petersburg - zemlja | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Ilona Kremen | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
28.07.14 Polufinale | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.07.14 1. kolo | vs. Tina Bokhua | 6-3, 1-1, Tina Bokhua - odustajanje | detalj meča | |
28.07.14 Finale | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.07.14 2. kolo | vs. Anastasia Grosheva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.07.14 Četvrtfinale | vs. Saray Sterenbach | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 1-6, 0-1, - Yuliya Kalabina - odustajanje | detalj meča |
Ekaterina Pushkareva - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Diana Bogoliy | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
25.08.14 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.08.14 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
25.08.14 Četvrtfinale | vs. Valeriya Urzhumova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo | vs. Ludmila Vasilieva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
St. Petersburg - tepih | ||||
24.12.12 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guimaraes - tvrda | ||||
05.11.12 1. kolo | vs. Alexandra Nancarrow | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
05.11.12 2. kolo | vs. Carmen Lopez-Rueda | 1-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Coimbra - tvrda | ||||
29.10.12 2. kolo | vs. Chiara Mendo | 6-72, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
29.10.12 1. kolo | vs. Stefana Andrei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Afroditi Latinopoulou | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
15.10.12 2. kolo | vs. Mandy Wagemaker | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - tvrda | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Alina Abdurakhimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.09.12 2. kolo | vs. Tetyana Arefyeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
10.09.12 1. kolo | vs. Alexandra Von Schmidt | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - zemlja | ||||
27.08.12 1. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Todi - zemlja | ||||
20.08.12 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.08.12 1. kolo | vs. Chiara Pappacena | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Mari Tanaka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
06.08.12 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.12 2. kolo | vs. Beatrice Cedermark | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.12 1. kolo | vs. Petra Piirtola | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
23.07.12 2. kolo | vs. Liubov Vasilyeva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.12 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Donetsk - tvrda | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.07.12 1. kolo | vs. Ekaterina Lopes | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.12 kval. | vs. Viktoriya Lushkova | 7-5, 6-2 | detalj meča |