INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anastasia Zarycka vs. Yuliya Hatouka - Međusobni mečevi
07.11.18 | 2. kolo | Yuliya Hatouka | Anastasia Zarycka | 6-2, 7-63 | detalj meča | Minsk | dvorana |
Anastasia Zarycka form & Yuliya Hatouka form
Anastasia Zarycka - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
02.03.21 kval. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
28.11.20 Polufinale | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.20 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
20.11.20 Četvrtfinale | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
17.11.20 kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.20 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.09.20 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča |
Yuliya Hatouka - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
24.11.23 Polufinale | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
04.06.23 Finale | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.23 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | detalj meča |