MEČ
19.04.19 | Četvrtfinale | Yuliana Lizarazo | Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-0 | W15 Guayaquil | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yuliana Lizarazo | Maria Paulina Perez Garcia | |
1. servis % | 30/42 (71%) | 32/44 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/30 (77%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/12 (58%) | 3/12 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 12/42 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yuliana Lizarazo | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yuliana Lizarazo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliana Lizarazo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yuliana Lizarazo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yuliana Lizarazo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliana Lizarazo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Maria Paulina Perez Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yuliana Lizarazo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuliana Lizarazo vs. Maria Paulina Perez Garcia - Međusobni mečevi
19.04.19 | Četvrtfinale | Yuliana Lizarazo | Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Guayaquil | zemlja |
Yuliana Lizarazo form & Maria Paulina Perez Garcia form
Yuliana Lizarazo - Posljednji mečevi
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
27.03.23 kval. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
13.02.23 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - odustajanje | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - odustajanje | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
04.06.22 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča |
Maria Paulina Perez Garcia - Posljednji mečevi
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.08.22 Polufinale | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |