MEČ
01.03.20 | 1. kolo kval. | Yuliana Lizarazo | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-1 | W25 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yuliana Lizarazo vs. Ekaterina Ovcharenko - Međusobni mečevi
29.01.21 | 2. kolo kval. | Yuliana Lizarazo | Ekaterina Ovcharenko | 7-64, 3-6, 10-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
01.03.20 | 1. kolo kval. | Yuliana Lizarazo | Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 6-1 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Yuliana Lizarazo form & Ekaterina Ovcharenko form
Yuliana Lizarazo - Posljednji mečevi
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Florence - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
27.03.23 kval. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
13.02.23 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - odustajanje | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - odustajanje | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
12.01.23 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
04.06.22 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča |
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detalj meča |