JAR
17.02.00, 24 Godina
13720 $
17.02.00, 24 Godina
13720 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Warona Mdlulwa vs. Yulia Sokolovskaya - Međusobni mečevi
19.11.18 | 1. kolo | Yulia Sokolovskaya | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detalj meča | Solarino | tepih |
Warona Mdlulwa form & Yulia Sokolovskaya form
Warona Mdlulwa - Posljednji mečevi
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
21.01.20 kval. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Yulia Sokolovskaya - Posljednji mečevi
Solarino - tepih | ||||
21.11.18 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Aleksandra Pitak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 6-78, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.17 kval. | vs. Vanesa Nikolovova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Zawada - tepih | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
13.11.17 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Dziewiecki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Yarden Akler | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Derecka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Nina Furmaniak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 5-1, Anna Slovakova - odustajanje | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
22.06.17 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 1-6 | detalj meča |