Belgium
10.10.01, 22 Godina
10.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Margaux Maquet vs. Yulia Kulikova - Međusobni mečevi
27.03.17 | 1. kolo kval. | Yulia Kulikova | Margaux Maquet | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Margaux Maquet form & Yulia Kulikova form
Margaux Maquet - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.07.18 kval. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Priscilla Heise | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.03.18 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Dalila Said | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 kval. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
01.05.17 kval. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Giulia Guidetti | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. M'Balia Bangoura | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Yulia Kulikova - Posljednji mečevi
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Palina Saulevich | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.08.21 kval. | vs. Mariya Dolzhenko | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
20.07.21 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kateryna Rublevska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 0-4, - Yulia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
27.08.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 1-4, - Yulia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Betina Stummer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Jenna Dean | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
22.06.18 Četvrtfinale | vs. Anna Gabric | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.18 2. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča |