MEČ
21.05.18 | kval. | Yukina Saigo | Chihiro Takayama | 6-1, 6-1 | Karuizawa | tepih |
STATISTIKE MEČA
Yukina Saigo | Chihiro Takayama | |
1. servis % | 28/35 (80%) | 33/52 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/28 (86%) | 16/33 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/7 (57%) | 5/19 (26%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/52 (60%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yukina Saigo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yukina Saigo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yukina Saigo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
5-1 | Chihiro Takayama | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yukina Saigo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yukina Saigo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Chihiro Takayama | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Yukina Saigo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Chihiro Takayama | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yukina Saigo vs. Chihiro Takayama - Međusobni mečevi
21.05.18 | kval. | Yukina Saigo | Chihiro Takayama | 6-1, 6-1 | detalj meča | Karuizawa | tepih |
08.05.17 | 2. kolo kval. | Yukina Saigo | Chihiro Takayama | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Fukuoka | tepih |
02.06.14 | kval. | Yukina Saigo | Chihiro Takayama | 6-4, 6-4 | detalj meča | Tokyo | tvrda |
Yukina Saigo form & Chihiro Takayama form
Yukina Saigo - Posljednji mečevi
W35 Osaka - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Ran Inaba | 6-2, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
25.09.23 kval. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Chihiro Takayama - Posljednji mečevi
W15 Fukui - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
18.04.23 kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 0-3, - Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Daria Domova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Yadav | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Riko Hiroshima | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 7-68, 10-8 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 6-1, 11-13 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Zongyu Li | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.22 kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Caroline Romeo | - Chihiro Takayama - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 0-4, - Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Yidi Yang | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča |