Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
06.10.95, 28 Godina
06.10.95, 28 Godina
Yukina Saigo vs. Ayano Sonoda - Međusobni mečevi
16.10.17 | 2. kolo kval. | Yukina Saigo | Ayano Sonoda | 6-3, 6-2 | detalj meča | Hamamatsu | tepih |
Yukina Saigo form & Ayano Sonoda form
Yukina Saigo - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Kanon Yamaguchi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Momoko Nishio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-75, 11-13 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayane Tosaka | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Shiho Shibata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sera Nishimoto | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
25.09.23 kval. | vs. Haine Ogata | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Teona Andova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 6-710 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Ayano Sonoda - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Selin Lidya Sepken | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-1, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Risako Sugihara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Sara Yamamori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Stephanie Belovukovic | 7-62, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Mitsumi Kawasaki | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nishi Tama - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.01.18 kval. | vs. Polina Altukhova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.01.18 kval. | vs. Daniela Schippers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Naomi Cheong | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hamamatsu - tepih | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Shindo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rika Fujiwara | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kurume - tepih | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Fukuoka - tepih | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Iizuka - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 2-6 | detalj meča |