Slovakia
13.09.96, 27 Godina
13.09.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Natalia Zorgovska vs. Yuka Hosoki - Međusobni mečevi
01.02.19 | kval. | Yuka Hosoki | Natalia Zorgovska | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Natalia Zorgovska form & Yuka Hosoki form
Natalia Zorgovska - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.02.19 kval. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
15.07.18 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
21.08.17 kval. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
13.03.17 kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Veronika Zavodska | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Yuka Hosoki - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Meng Yi Chen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 Četvrtfinale | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-610 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 0-1, - Yuka Hosoki - odustajanje | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Akiko Omae | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Ching Laam Lai | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
26.05.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
15.05.23 kval. | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mizuguchi | 7-5, 6-4 | detalj meča |