MEČ
18.07.17 | 1. kolo | Yue Yuan | Sunam Jeong | 6-1, 6-4 | Tianjin | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Yue Yuan | Sunam Jeong | |
1. servis % | 34/51 (67%) | 50/74 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/34 (71%) | 24/50 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 11/24 (46%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/74 (53%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 3 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yue Yuan vs. Sunam Jeong - Međusobni mečevi
18.07.17 | 1. kolo | Yue Yuan | Sunam Jeong | 6-1, 6-4 | detalj meča | Tianjin | tvrda |
Yue Yuan form & Sunam Jeong form
Yue Yuan - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.03.24 Četvrtfinale | vs. Cori Gauff | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 4. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 3. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Xiyu Wang | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Anna Schmiedlova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yafan Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Saisai Zheng | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Katie Boulter | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Emma Navarro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Yulia Putintseva | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Petra Martic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 7-61, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Harriet Dart | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča |
Sunam Jeong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.09.22 Polufinale | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
22.12.19 Finale | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
21.12.19 Polufinale | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detalj meča |