Taipei (CHN)
27.02.97, 27 Godina
27.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
17.12.00, 23 Godina
17.12.00, 23 Godina
Yu-Ting Hsieh vs. Ivonne Juric - Međusobni mečevi
10.11.19 | 1. kolo kval. | Yu-Ting Hsieh | Ivonne Juric | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Yu-Ting Hsieh form & Ivonne Juric form
Yu-Ting Hsieh - Posljednji mečevi
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 7-5, 6-74, 1-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Chang Liu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Thitirat Kanaphuet | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Warisara Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pichapak Sirikul | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mao Iseki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tsukuba - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mio Kozaki | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Taipei - tvrda | ||||
30.07.19 kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Mio Kozaki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
02.12.18 kval. | vs. Kexuan Zhou | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Darya Yelfimova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.18 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Martina Pradova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 kval. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Michiyo Nakamura | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Ivonne Juric - Posljednji mečevi
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
01.11.21 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detalj meča |