Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
21.10.97, 26 Godina
21.10.97, 26 Godina
Yujin Ahn vs. Rebecca Gustafson - Međusobni mečevi
08.05.17 | kval. | Yujin Ahn | Rebecca Gustafson | 6-2, 6-4 | detalj meča | Changwon | tvrda |
Yujin Ahn form & Rebecca Gustafson form
Yujin Ahn - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Rebecca Gustafson - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Daria-Maria Anghel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Manama - tvrda | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.17 kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Adna Sofradzija | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | Claudia Coppola - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Antje Rubbrecht | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Lynn Janssens | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Zelenka | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.07.17 1. kolo | vs. Ella Leivo | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Lund - zemlja | ||||
26.06.17 kval. | vs. Katerina Filip | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Larsson | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dohee Lee | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
08.05.17 kval. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Adi Spiegelman | 6-1, 6-1 | detalj meča |