MEČ
29.04.19 | kval. | Ysaline Bonaventure | Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | Rabat | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ysaline Bonaventure | Irina Maria Bara | |
1. servis % | 28/38 (74%) | 50/68 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/28 (79%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/10 (50%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/68 (57%) | 11/38 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Ysaline Bonaventure | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ysaline Bonaventure | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Irina Maria Bara | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Ysaline Bonaventure | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ysaline Bonaventure | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Irina Maria Bara | |
0-0 | ||
Ysaline Bonaventure | 4-0 | |
4-1 | Irina Maria Bara | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Ysaline Bonaventure | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Irina Maria Bara | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ysaline Bonaventure vs. Irina Maria Bara - Međusobni mečevi
04.01.20 | 1. kolo kval. | Ysaline Bonaventure | Irina Maria Bara | 6-3, 6-1 | detalj meča | Auckland | tvrda |
29.04.19 | kval. | Ysaline Bonaventure | Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detalj meča | Rabat | zemlja |
25.08.14 | 2. kolo | Irina Maria Bara | Ysaline Bonaventure | 6-4, 7-5 | detalj meča | Mamaia | zemlja |
Ysaline Bonaventure form & Irina Maria Bara form
Ysaline Bonaventure - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - odustajanje | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
01.03.23 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Merida - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | detalj meča |
Irina Maria Bara - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tena Lukas | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-1, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča |