MEČ
12.11.19 | kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 6-4 | W25 Minsk | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Veronika Pepelyaeva | |
1. servis % | 34/54 (63%) | 37/59 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/34 (79%) | 23/37 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/20 (65%) | 10/22 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/59 (44%) | 14/54 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0 | ||
4-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Veronika Pepelyaeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.08.01, 22 Godina
03.08.01, 22 Godina
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Veronika Pepelyaeva - Međusobni mečevi
12.11.19 | kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Veronika Pepelyaeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Minsk | dvorana |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Veronika Pepelyaeva form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Veronika Pepelyaeva - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Olga Doroshina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.10.20 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-72, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 6-2, 2-0, Ioana Gaspar - odustajanje | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Alina Silich | 6-1, 5-7, 21-19 | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Lenka Munzarova | 2-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-4, 1-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detalj meča |