MEČ
15.10.19 | kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 6-1 | W60 Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Tessah Andrianjafitrimo | |
1. servis % | 28/54 (52%) | 33/42 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 11/33 (33%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/26 (58%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/42 (67%) | 21/54 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
3-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Tessah Andrianjafitrimo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Tessah Andrianjafitrimo - Međusobni mečevi
15.10.19 | kval. | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Tessah Andrianjafitrimo | 6-1, 6-1 | detalj meča | W60 Szekesfehervar | zemlja |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Tessah Andrianjafitrimo form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Tessah Andrianjafitrimo - Posljednji mečevi
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - odustajanje | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
18.05.23 Četvrtfinale | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 4-6 | detalj meča |