MEČ
07.08.19 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Stefania Rubini | 6-1, 6-3 | W25 Cordenons | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Stefania Rubini | |
1. servis % | 23/46 (50%) | 29/49 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/23 (57%) | 16/29 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/23 (70%) | 3/20 (15%) |
Osvojene break-lopte | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/49 (61%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 7 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Stefania Rubini | |
0-0, 30-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-2 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Stefania Rubini | |
0-0 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-2 | Stefania Rubini | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Stefania Rubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Stefania Rubini - Međusobni mečevi
07.08.19 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Stefania Rubini | 6-1, 6-3 | detalj meča | W25 Cordenons | zemlja |
02.08.19 | Četvrtfinale | Stefania Rubini | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | W25 Sezze | zemlja |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Stefania Rubini form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Stefania Rubini - Posljednji mečevi
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
09.01.23 kval. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.22 kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Perugia - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - odustajanje | detalj meča |