INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jelena Stojanovic vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Međusobni mečevi
23.11.18 | Četvrtfinale | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | Monastir | tvrda |
13.06.17 | 1. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | Curtea De | zemlja |
Jelena Stojanovic form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Jelena Stojanovic - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.20 kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
03.11.20 kval. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Canberra - zemlja | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Mildura - trava | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, - Ylona-Georgiana Ghioroaie - odustajanje | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča |