INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Constance Sibille vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Međusobni mečevi
18.10.18 | 2. kolo | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Constance Sibille | 6-3, 7-5 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Constance Sibille form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Constance Sibille - Posljednji mečevi
W25 Petange - dvorana | ||||
30.10.19 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
07.10.19 kval. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - odustajanje | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | detalj meča |