INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ying Zhang vs. Dariya Detkovskaya - Međusobni mečevi
31.12.17 | kval. | Ying Zhang | Dariya Detkovskaya | 7-5, 6-2 | detalj meča | Hong Kong | tvrda |
Ying Zhang form & Dariya Detkovskaya form
Ying Zhang - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
17.12.23 kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detalj meča |
Dariya Detkovskaya - Posljednji mečevi
W15 Norman - tvrda | ||||
12.10.21 kval. | vs. Alexandra Pisareva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Anna Zhang | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Savannah Broadus | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Elizabeth Scotty | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Nur - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Fergana - tvrda | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Namangan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Andijan - tvrda | ||||
25.04.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.02.19 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Maya Tahan | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Varunya Wongteanchai | 4-6, 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Yinglak Jittakoat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Nudnida Luangnam | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.09.18 2. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
13.09.18 Četvrtfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 7-5, 7-5 | detalj meča |