INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yi Yang vs. Sharrmadaa Baluu - Međusobni mečevi
27.05.13 | Četvrtfinale | Yi Yang | Sharrmadaa Baluu | 6-1, 6-4 | detalj meča | Karshi | tvrda |
Yi Yang form & Sharrmadaa Baluu form
Yi Yang - Posljednji mečevi
Nanjing - tvrda | ||||
26.10.13 1. kolo kval. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sanya - tvrda | ||||
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Sanae Ohta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.09.13 kval. | vs. Haochen Tang | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
02.09.13 kval. | vs. Luiza Sharipova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
02.09.13 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Adel Musina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
St.Petersburg - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Ivanka Karamalak | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.08.13 kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Alison Bai | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Huzhu - zemlja | ||||
24.06.13 kval. | vs. Xi-Yao Wang | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bukhara - tvrda | ||||
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Gulnara Axmedova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.06.13 kval. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
03.06.13 1. kolo kval. | vs. Nilufar Ismailova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.06.13 kval. | vs. Prarthana Thombare | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.06.13 Polufinale | vs. Sabina Sharipova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.13 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.06.13 Četvrtfinale | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.06.13 2. kolo | vs. Anastasia Frolova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
27.05.13 Finale | vs. Sabina Sharipova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.13 Polufinale | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.05.13 1. kolo | vs. Julia Valetova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.05.13 2. kolo | vs. Ya Zhou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.05.13 Četvrtfinale | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Tarakan - dvorana | ||||
20.05.13 kval. | vs. Lin Zhu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.05.13 1. kolo kval. | vs. Napatsakorn Sankaew | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Balikpapan - tvrda | ||||
13.05.13 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Wenshan - tvrda | ||||
22.04.13 2. kolo kval. | vs. Miki Miyamura | 7-65, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.13 1. kolo kval. | vs. Mengyao Yi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Maya Gaverova | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Sharrmadaa Baluu - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | - Sharrmadaa Baluu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 1-6, 7-69, 11-13 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Snigdha Patibandla | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-75, - Sharrmadaa Baluu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 5-7, - Sharrmadaa Baluu - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 7-63, 10-12 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Berta Miret Avante | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 4-6, 1-5, - Sharrmadaa Baluu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - dvorana | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pune - tvrda | ||||
23.01.23 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gwalior - tvrda | ||||
30.12.22 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.12.22 2. kolo | vs. Parneet Kaur | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.12.22 1. kolo | vs. Saumya Vig | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 4-6, 1-3, - Sharrmadaa Baluu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
13.12.22 1. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detalj meča |