Thailand
08.09.02, 21 Godina
08.09.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Yatawee Chimchum vs. Yi Tsen Cho - Međusobni mečevi
05.11.18 | 1. kolo | Yi Tsen Cho | Yatawee Chimchum | 6-2, 6-74, 6-1 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
26.08.18 | 2. kolo kval. | Yi Tsen Cho | Yatawee Chimchum | 7-66, 6-1 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Yatawee Chimchum form & Yi Tsen Cho form
Yatawee Chimchum - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shutong Qu | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.07.23 kval. | vs. Mei Hasegawa | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 7-66, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 4-6, 13-11 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Priyanshi Bhandari | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 1-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 2-6, 7-611, 10-5 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dolavee Tumthong | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Melissa Zeh | 2-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Yi Tsen Cho - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Jin Kim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detalj meča |