Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
12.05.96, 27 Godina
12.05.96, 27 Godina
Yexin Ma vs. Ah Song - Međusobni mečevi
07.05.18 | 2. kolo kval. | Yexin Ma | Ah Song | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | Goyang | tvrda |
Yexin Ma form & Ah Song form
Yexin Ma - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Ah Song - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 3-5, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - odustajanje | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 kval. | vs. Haine Ogata | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Harim Noh | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, 1-2, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ye Rin Lee (1998) | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-5, - Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Da Hye Kim | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Sangju - tvrda | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-72, 1-6 | detalj meča |