INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Ovcharenko vs. Yeong Won Jeong - Međusobni mečevi
05.12.18 | 2. kolo kval. | Yeong Won Jeong | Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-75, 6-4 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Ekaterina Ovcharenko form & Yeong Won Jeong form
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Yeong Won Jeong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Risa Ushijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Heejin Han | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Mijeong Park | 0-3, - Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Seoul - dvorana | ||||
20.12.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.21 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 4-1, Kajsa Rinaldo Persson - odustajanje | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.21 kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
07.09.21 kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Lina Qostal | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Hiba Heni | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 3-6, 2-4, - Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | detalj meča |