MEČ
13.05.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Agata Bachanek | 7-63, 2-6, 11-9 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Izrael
22.04.99, 25 Godina
22.04.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.08.92, 31 Godina
25.08.92, 31 Godina
Yarden Akler vs. Agata Bachanek - Međusobni mečevi
13.05.19 | 1. kolo kval. | Yarden Akler | Agata Bachanek | 7-63, 2-6, 11-9 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Yarden Akler form & Agata Bachanek form
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Agata Bachanek - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - odustajanje | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.10.18 kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Olecko - zemlja | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detalj meča |