MEČ
08.04.19 | kval. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-73, 6-1, 17-15 | W25 Sunderland | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | |
1. servis % | 53/88 (60%) | 52/90 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/53 (57%) | 28/52 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/35 (43%) | 15/38 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/11 (27%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/90 (52%) | 43/88 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/178 (52%) | 86/178 (48%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
Yana Morderger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yu-Chieh Hsieh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Yu-Chieh Hsieh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Morderger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yu-Chieh Hsieh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Morderger | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Yu-Chieh Hsieh | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6, 4-7, 4-8, 4-9, 5-9, 6-9, 7-9, 8-9, 9-9, 9-10, 10-10, 10-11, 11-11, 12-11, 12-12, 13-12, 13-13, 13-14, 14-14 | ||
17-15 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Taipei (CHN)
23.07.93, 30 Godina
106573 $
23.07.93, 30 Godina
106573 $
Yana Morderger vs. Yu-Chieh Hsieh - Međusobni mečevi
21.10.19 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 5-7, 10-3 | detalj meča | W80 Poitiers | dvorana |
08.04.19 | kval. | Yana Morderger | Yu-Chieh Hsieh | 6-73, 6-1, 17-15 | detalj meča | W25 Sunderland | dvorana |
Yana Morderger form & Yu-Chieh Hsieh form
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Yu-Chieh Hsieh - Posljednji mečevi
W25 Makinohara - tepih | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. Ayaka Ozeki | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Yu Chin Tsai | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Sophia Webster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Rome - tvrda | ||||
31.01.22 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.21 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-5, 3-10 | detalj meča | |
W60 Landisville - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Ashland - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Luan - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
08.04.19 kval. | vs. Yana Morderger | 7-63, 1-6, 15-17 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Lillian Mould | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
29.06.18 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
19.03.18 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča |