Ukraine
10.07.98, 25 Godina
10.07.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Nataliya Pogribnyak vs. Yana Morderger - Međusobni mečevi
10.09.18 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-0 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Nataliya Pogribnyak form & Yana Morderger form
Nataliya Pogribnyak - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 kval. | vs. Yulia Zhytelna | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-5, 6-71, 6-2 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Janina Braun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Deren Ozlen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 4-6, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.10.17 kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detalj meča |