MEČ
17.11.19 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Anna Popescu | 6-1, 6-1 | W25 Solarino | tepih |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
09.07.97, 26 Godina
15970 $
09.07.97, 26 Godina
15970 $
Yana Morderger vs. Anna Popescu - Međusobni mečevi
17.11.19 | 1. kolo kval. | Yana Morderger | Anna Popescu | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Solarino | tepih |
Yana Morderger form & Anna Popescu form
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Anna Popescu - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
12.07.21 kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.06.21 kval. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - odustajanje | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detalj meča |