MEČ
27.06.19 | 2. kolo | Yana Mogilnitskaya | Julia Stamatova | 6-2, 7-63 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yana Mogilnitskaya | Julia Stamatova | |
1. servis % | 36/61 (59%) | 45/75 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 24/45 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/25 (48%) | 12/30 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/75 (52%) | 23/61 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/136 (57%) | 59/136 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Mogilnitskaya | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Mogilnitskaya | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Yana Mogilnitskaya | 5-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yana Mogilnitskaya | 0-3 | |
0-0 | ||
0-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yana Mogilnitskaya | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Yana Mogilnitskaya | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Julia Stamatova | |
Yana Mogilnitskaya | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Yana Mogilnitskaya | 6-5 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Julia Stamatova | |
0-0, 1-0, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yana Mogilnitskaya vs. Julia Stamatova - Međusobni mečevi
27.06.19 | 2. kolo | Yana Mogilnitskaya | Julia Stamatova | 6-2, 7-63 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Yana Mogilnitskaya form & Julia Stamatova form
Yana Mogilnitskaya - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.22 1. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.22 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
12.07.22 kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-4, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.05.22 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-4, - Yana Mogilnitskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 Finale | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.05.22 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Annerly Poulos | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.22 Četvrtfinale | vs. Miyu Kato | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ichino Horikawa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča |
Julia Stamatova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Bianca Bulat | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - odustajanje | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | detalj meča |