MEČ
15.05.18 | kval. | Ya-Hsuan Lee | Min-Hwa Yu | 6-1, 6-0 | Incheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ya-Hsuan Lee | Min-Hwa Yu | |
1. servis % | 13/27 (48%) | 33/39 (85%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/13 (85%) | 10/33 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/14 (93%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/39 (69%) | 3/27 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/66 (77%) | 15/66 (23%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Min-Hwa Yu | |
4-0 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-1 | Min-Hwa Yu | |
5-1 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Min-Hwa Yu | |
1-0 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ya-Hsuan Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ya-Hsuan Lee | 3-0 | |
Ya-Hsuan Lee | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Min-Hwa Yu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ya-Hsuan Lee vs. Min-Hwa Yu - Međusobni mečevi
15.05.18 | kval. | Ya-Hsuan Lee | Min-Hwa Yu | 6-1, 6-0 | detalj meča | Incheon | tvrda |
25.05.17 | 2. kolo | Ya-Hsuan Lee | Min-Hwa Yu | 6-1, 6-3 | detalj meča | Goyang | tvrda |
Ya-Hsuan Lee form & Min-Hwa Yu form
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Sara Saito | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Min-Hwa Yu - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.18 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
08.05.18 kval. | vs. Dabin Kim | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-3, 3-1, Jeongyun Lee - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-710, 0-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo | vs. Su Yeon Chun | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
25.05.17 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.05.17 1. kolo | vs. Seo-Kyung Kang | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.17 kval. | vs. Joanna Carswell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
11.05.17 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 1-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.16 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
13.07.16 2. kolo | vs. Yan Wang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.16 1. kolo | vs. Natsumi Chimura | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
19.05.16 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.16 1. kolo | vs. Se Jin Lee | 5-0, Se Jin Lee - odustajanje | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-4, 3-6, 0-3, - Min-Hwa Yu - odustajanje | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 2. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
31.08.15 1. kolo | vs. Ji Hey Lee | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Kristie Ahn | 3-6, 0-1, - Min-Hwa Yu - odustajanje | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.14 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča |