MEČ
06.06.18 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Dayeon Back | 6-1, 6-0 | Sangju | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ya-Hsuan Lee | Dayeon Back | |
1. servis % | 12/36 (33%) | 25/41 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/12 (92%) | 9/25 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 5/16 (31%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/41 (66%) | 10/36 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ya-Hsuan Lee vs. Dayeon Back - Međusobni mečevi
06.06.23 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Dayeon Back | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | W25 Daegu | tvrda |
06.06.18 | 1. kolo | Ya-Hsuan Lee | Dayeon Back | 6-1, 6-0 | detalj meča | Sangju | dvorana |
Ya-Hsuan Lee form & Dayeon Back form
Ya-Hsuan Lee - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča |
Dayeon Back - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detalj meča |