Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Taipei (CHN)
10.04.01, 23 Godina
14773 $
10.04.01, 23 Godina
14773 $
Shelby Talcott vs. Ya Hsin Lee - Međusobni mečevi
04.09.18 | 1. kolo | Ya Hsin Lee | Shelby Talcott | 0-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Shelby Talcott form & Ya Hsin Lee form
Shelby Talcott - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 kval. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - odustajanje | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Mexico City - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Darwin - tvrda | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
17.09.18 kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santa Tecla - tvrda | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Fort Worth - tvrda | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
15.07.18 kval. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Ya Hsin Lee - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
11.02.23 Četvrtfinale | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - odustajanje | detalj meča | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.22 kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.22 kval. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detalj meča |