Sri Lanka
07.03.03, 21 Godina
07.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Taipei (CHN)
10.04.01, 22 Godina
14773 $
10.04.01, 22 Godina
14773 $
Oshini Herath vs. Ya Hsin Lee - Međusobni mečevi
26.10.18 | 2. kolo kval. | Ya Hsin Lee | Oshini Herath | 6-2, 6-1 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Oshini Herath form & Ya Hsin Lee form
Oshini Herath - Posljednji mečevi
Nonthaburi - tvrda | ||||
26.10.18 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Ya Hsin Lee - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Li Hsin Lin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ye Eun Kim | 6-2, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 Četvrtfinale | vs. Chiraz Bechri | 6-72, - Ya Hsin Lee - odustajanje | detalj meča | |
11.02.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
09.02.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.22 kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Keitel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Ewa Czapulak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Sijia Wei | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.10.22 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.22 kval. | vs. Han Shi | 3-6, 2-6 | detalj meča |