INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sohyun Park vs. Xuliu Sun - Međusobni mečevi
05.03.19 | 1. kolo | Xuliu Sun | Sohyun Park | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | W15 Nanchang | zemlja |
Sohyun Park form & Xuliu Sun form
Sohyun Park - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - odustajanje | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
23.07.23 Finale | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - odustajanje | detalj meča | |
21.07.23 Polufinale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
20.07.23 Četvrtfinale | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Xuliu Sun - Posljednji mečevi
Australian Open - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - odustajanje | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
29.09.19 Finale | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
28.09.19 Polufinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča |