Russia
08.07.01, 22 Godina
11279 $
08.07.01, 22 Godina
11279 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Arina Solomatina vs. Xuliu Sun - Međusobni mečevi
25.09.18 | 1. kolo | Xuliu Sun | Arina Solomatina | 5-7, 7-61, 6-3 | detalj meča | Anning | zemlja |
Arina Solomatina form & Xuliu Sun form
Arina Solomatina - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Wagner | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Polina Sleptsova | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.12.22 1. kolo | vs. Anastasija Radojevic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
14.11.22 kval. | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Karina Mohamed | 6-3, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
30.08.22 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 7-610, 3-6 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Malika Amirgalieva | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 3-6 | detalj meča |
Xuliu Sun - Posljednji mečevi
Australian Open - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - odustajanje | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
29.09.19 Finale | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
28.09.19 Polufinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
24.08.19 Polufinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča |