MEČ
27.02.16 | 1. kolo kval. | Xinyun Han | Andrea Gamiz | 6-1, 6-3 | Monterrey | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Xinyun Han | Andrea Gamiz | |
1. servis % | 34/46 (74%) | 46/65 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 26/46 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/12 (67%) | 4/19 (21%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/65 (54%) | 16/46 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Xinyun Han | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xinyun Han | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xinyun Han | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyun Han | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Xinyun Han | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xinyun Han | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xinyun Han | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xinyun Han | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Xinyun Han vs. Andrea Gamiz - Međusobni mečevi
12.06.19 | 1. kolo | Xinyun Han | Andrea Gamiz | 6-4, 7-64 | detalj meča | W60 Barcelona | zemlja |
27.02.16 | 1. kolo kval. | Xinyun Han | Andrea Gamiz | 6-1, 6-3 | detalj meča | Monterrey | tvrda |
Xinyun Han form & Andrea Gamiz form
Xinyun Han - Posljednji mečevi
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Caty McNally | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
18.06.22 kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
11.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.06.22 Četvrtfinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.06.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
07.05.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Donna Vekic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.22 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
W25 Canberra - tvrda | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-62, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Qiang Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Satralova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
15.11.19 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
14.11.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
27.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Petkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Andrea Gamiz - Posljednji mečevi
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Valentina Ponce Serrano | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
10.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.04.24 | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
03.09.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detalj meča |