MEČ
28.03.18 | 2. kolo | Xiaodi You | Shou Na Mu | 6-0, 6-2 | Nanjing | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Xiaodi You | Shou Na Mu | |
1. servis % | 26/40 (65%) | 29/46 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/26 (62%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 2/17 (12%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/46 (70%) | 17/40 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Shou Na Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Shou Na Mu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
01.12.00, 23 Godina
01.12.00, 23 Godina
Xiaodi You vs. Shou Na Mu - Međusobni mečevi
28.03.18 | 2. kolo | Xiaodi You | Shou Na Mu | 6-0, 6-2 | detalj meča | Nanjing | tvrda |
Xiaodi You form & Shou Na Mu form
Xiaodi You - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča |
Shou Na Mu - Posljednji mečevi
W15 Anning - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
W15 Anning - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.03.19 kval. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
W15 Nanchang - zemlja | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.01.19 kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.19 kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detalj meča |