MEČ
08.03.20 | Polufinale | Xiaodi You | Diane Parry | 6-2, 4-5, - odustajanje | W25 Las | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Xiaodi You | Diane Parry | |
1. servis % | 26/57 (46%) | 35/54 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/26 (62%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/31 (48%) | 8/19 (42%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 4/6 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/54 (54%) | 26/57 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/111 (54%) | 51/111 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-2 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-2 | Diane Parry | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Diane Parry | |
Xiaodi You | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Xiaodi You | 0-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
1-3 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 2-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-4 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Xiaodi You | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Diane Parry | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Xiaodi You vs. Diane Parry - Međusobni mečevi
08.03.20 | Polufinale | Xiaodi You | Diane Parry | 6-2, 4-5, Diane Parry - odustajanje | detalj meča | W25 Las | tvrda |
Xiaodi You form & Diane Parry form
Xiaodi You - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča |
Diane Parry - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
13.03.24 4. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 3. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
02.12.23 Četvrtfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | detalj meča |