MEČ
15.05.19 | 1. kolo | Xiaodi You | Da Hye Kim | 6-2, 7-5 | W25 Changwon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Xiaodi You | Da Hye Kim | |
1. servis % | 40/64 (63%) | 51/68 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/40 (55%) | 20/51 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/24 (38%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/68 (62%) | 33/64 (52%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Xiaodi You | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Da Hye Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Xiaodi You | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Da Hye Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Xiaodi You | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Xiaodi You vs. Da Hye Kim - Međusobni mečevi
15.05.19 | 1. kolo | Xiaodi You | Da Hye Kim | 6-2, 7-5 | detalj meča | W25 Changwon | tvrda |
24.08.15 | 2. kolo | Xiaodi You | Da Hye Kim | 3-4, Da Hye Kim - odustajanje | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Xiaodi You form & Da Hye Kim form
Xiaodi You - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča |
Da Hye Kim - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
29.08.22 kval. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.11.19 kval. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.19 Polufinale | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.19 Četvrtfinale | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | detalj meča |