Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
04.10.94, 29 Godina
04.10.94, 29 Godina
Chompoothip Jandakate vs. Xi-Wei Cai - Međusobni mečevi
24.02.14 | kval. | Xi-Wei Cai | Chompoothip Jandakate | 6-3, 6-4 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Chompoothip Jandakate form & Xi-Wei Cai form
Chompoothip Jandakate - Posljednji mečevi
W15 Hua - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Feier Hu | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Sin Yu Che | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Sanjana Sirimalla | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
07.06.22 kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maria Eduarda Mauad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 7-68, 10-5 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Tapanee Boonyawat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 7-67, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Xi-Wei Cai - Posljednji mečevi
Goyang - tvrda | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Seo-Kyung Kang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Hyo Jung Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Rock Hill - tvrda | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Alexis Nelson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Amelia Island - zemlja | ||||
22.09.14 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.14 kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
25.08.14 2. kolo kval. | vs. Hyebin Kim | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.08.14 kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.08.14 1. kolo | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Zhaoxuan Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
30.06.14 1. kolo | vs. Seo-Kyung Kang | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Kang | 5-7, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Hae-Sung Kim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Aning - zemlja | ||||
28.04.14 2. kolo kval. | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Yukun Zhang | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Wanyuanyun Jin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Zhi Yan Ye | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.03.14 kval. | vs. Xiao Xuan Guo | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Hongrui Sun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.03.14 kval. | vs. Hongrui Sun | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Xiao Xuan Guo | 6-0, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
Quanzhou - tvrda | ||||
03.03.14 1. kolo kval. | vs. Yukun Zhang | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Chun-Yan He | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
24.02.14 1. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča |