MEČ
15.02.16 | 2. kolo kval. | Xenia Knoll | Jil Nora Engelmann | 6-4, 6-2 | Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
05.11.93, 30 Godina
13922 $
05.11.93, 30 Godina
13922 $
Xenia Knoll vs. Jil Nora Engelmann - Međusobni mečevi
15.02.16 | 2. kolo kval. | Xenia Knoll | Jil Nora Engelmann | 6-4, 6-2 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
Xenia Knoll form & Jil Nora Engelmann form
Xenia Knoll - Posljednji mečevi
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
06.10.19 Finale | vs. Manon Leonard | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Alice Rame | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Tiffany William | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Justine Lespes | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Fiona Ganz | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 1-3, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.19 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
21.03.19 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
23.01.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
29.11.18 Četvrtfinale | vs. Federica Bilardo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.11.18 2. kolo | vs. Tamara Malesevic | - | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
11.11.18 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, - Xenia Knoll - odustajanje | detalj meča | |
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Jil Nora Engelmann - Posljednji mečevi
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
De Haan - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - odustajanje | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.03.17 kval. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
16.01.17 kval. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Roehampton - tvrda | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detalj meča |