INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yana Morderger vs. Wushuang Zheng - Međusobni mečevi
17.09.18 | 1. kolo kval. | Wushuang Zheng | Yana Morderger | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Yana Morderger form & Wushuang Zheng form
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Wushuang Zheng - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 3-2, - Wushuang Zheng - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-2, 1-0, Ying Zhang - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Jiayou Li | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Na Dong | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yehua Zhou | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shutong Qu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
25.06.23 Finale | vs. Han Shi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Meiling Wang | 7-68, 6-4 | detalj meča |