MEČ
04.02.19 | 1. kolo kval. | Weronika Falkowska | Naima Karamoko | 5-0, - odustajanje | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Weronika Falkowska vs. Naima Karamoko - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Weronika Falkowska | Naima Karamoko | 5-0, Naima Karamoko - odustajanje | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Weronika Falkowska form & Naima Karamoko form
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Naima Karamoko - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - odustajanje | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - odustajanje | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detalj meča |