MEČ
02.10.18 | kval. | Weronika Falkowska | Anna Parkhomenko | 7-5, 6-3 | Chornomorsk | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
24.10.02, 21 Godina
24.10.02, 21 Godina
Weronika Falkowska vs. Anna Parkhomenko - Međusobni mečevi
02.10.18 | kval. | Weronika Falkowska | Anna Parkhomenko | 7-5, 6-3 | detalj meča | Chornomorsk | zemlja |
25.09.18 | kval. | Weronika Falkowska | Anna Parkhomenko | 6-75, 6-1, 6-4 | detalj meča | Chornomorsk | zemlja |
Weronika Falkowska form & Anna Parkhomenko form
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Anna Parkhomenko - Posljednji mečevi
W15 Liepaja - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Patricija Spaka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.01.20 kval. | vs. Mayya Gorbunova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Arina Atyushova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Anastasiya Komar | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Sydorenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
07.09.19 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Vladlena Bokova | 6-3, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Nataliia Danilochkina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 kval. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Karavayeva | 6-0, 6-2 | detalj meča |